Kvalitní nábytek za rozumné ceny

Přejete si dobrý a levný nábytek? Porozhlédněte se u nás na internetových stránkách či přímo na prodejně ve Vlašimi nebo v Benešově. Jistě Vás potěší široká nabídka kvalitního bytového zařízení pro Váš domov za přijatelné ceny.nictvím karet Visa a Mastercard.

Odborné poradentství a grafické návrhy

Nevíte si rady s rozvržením a rozmístěním nábytku v domě, bytu či kanceláři? Obraťte se na nás, provedeme zaměření prostoru a poté zpracujeme grafický návrh interiéru. Poradíme Vám a promyslíme společně kuchyňské linky, obývací sestavy a jiné – budete tak předem vědět, jak nejlépe vybavit Váš prostor.

Doprava a montáž

Není ve Vašich možnostech nábytek odvézt z prodejny? Zakoupené vybavení dovezeme až k Vám domů našimi automobily a na přání jej odborně smontujeme. Pro bližší informace nás, prosím, kontaktujte. Využijte rychlé dodací lhůty nábytku skladem.

Zakázková výroba nábytku

Nejste spokojeni s klasickou nabídkou zařízení bytu? Máte netypické prostory a potřebujete nábytek na míru? Zprostředkujeme Vám kuchyňské linky na míru, vestavěné skříně, kancelářský či atypický nábytek dle Vašeho jedinečného přání.

Bezhotovostní platby

Nevyhovuje-li Vám placení v hotovosti, nabízíme pohodlné bezhotovostní platby prostřednictvím karet Visa a Mastercard.